643208-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – dostawa systemu do pobierania krwi, opatrunków specjalistycznych, sprzętu do operacji okulistycznych, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii wraz z użyczeniem glukometrów oraz zestawów płynów kontrolnych do badań
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: dostawa systemu do pobierania krwi, opatrunków specjalistycznych, sprzętu do operacji okulistycznych, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii wraz z użyczeniem glukometrów oraz zestawów płynów kontrolnych do badań
Description: dostawa systemu do pobierania krwi, opatrunków specjalistycznych, sprzętu do operacji okulistycznych, testów paskowych do monitorowania poziomu glikemii wraz z użyczeniem glukometrów oraz zestawów płynów kontrolnych do badań do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Internal identifier: MSB/PN/60/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - System do pobierania krwi
Description: Część 1 - System do pobierania krwi
Internal identifier: Część nr 1
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Opatrunki specjalistyczne hydrokoloidowe
Description: Część 2 - Opatrunki specjalistyczne hydrokoloidowe
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe
Description: Część 3 - Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Opatrunki z miodem manuka i srebrem
Description: Część 4 - Opatrunki z miodem manuka i srebrem
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Opatrunki z węglem aktywowanym
Description: Część 5 - Opatrunki z węglem aktywowanym
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Roztwór i żel do nawilżania ran
Description: Część 6 - Roztwór i żel do nawilżania ran
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Opatrunki lipidowo-koloidowe
Description: Część 7 - Opatrunki lipidowo-koloidowe
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Zaćma i witrektomia
Description: Część 8 - Zaćma i witrektomia
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Materiały wszczepialne
Description: Część 9 - Materiały wszczepialne
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Sterylizacja
Description: Część 10 - Sterylizacja
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - Testy paskowe wraz z dzierżawą glukometrów do ilościowego pomiaru stężenia glukozy
Description: Część 11 - Testy paskowe wraz z dzierżawą glukometrów do ilościowego pomiaru stężenia glukozy
Internal identifier: Część nr 11