643232-2026 - Competition
Poland – Generator units – Zakup i wymiana agregatów prądotwórczych na rzecz zapewnienia samowystarczalności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i wymiana agregatów prądotwórczych na rzecz zapewnienia samowystarczalności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wymianą agregatów prądotwórczych na rzecz zapewnienia samowystarczalności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu przy ul. Poznańskiej 79. Przedmiot zamówienia obejmuje mi.in. wymianę 4 szt. przestarzałych agregatów prądotwórczych na agregaty z układem AVR (układ elektronicznej stabilizacji napięcia), które znajdują się budynku agregatów prądotwórczych. Szczegółowy opis/warunki/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz: szczegółowe wymagania dotyczące parametrów techniczno-użytkowych przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku numer 2b do Specyfikacji Warunków Zamówienia, to jest: w Formularzu Ofertowym - parametry techniczno-użytkowe.
Internal identifier: 82/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0007