643265-2026 - Competition
Poland – Gaseous fuels – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla jednostek organizacyjnych Miasta Jelenia Góra, instytucji kultury oraz spółek z udziałem Miasta Jelenia Góra w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleKompleksowa dostawa paliwa gazowego dla jednostek organizacyjnych Miasta Jelenia Góra, instytucji kultury oraz spółek z udziałem Miasta Jelenia Góra w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla jednostek organizacyjnych Miasta Jelenia Góra, instytucji kultury oraz spółek z udziałem Miasta Jelenia Góra, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. Zamówienie obejmuje świadczenie kompleksowej dostawy paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego E, obejmującej sprzedaż oraz dystrybucję. Przewidywana ilość poboru paliwa gazowego w okresie objętym dostawą tj. od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2028 r. wynosi ogółem: 13 047 159 kWh. Zakres zamówienia obejmuje zasilanie w paliwo gazowe 44 punktów poboru tj. budynków i obiektów użytkowych (wykazanych w Załączniku nr 1 "Punkty poboru oraz szacowane ilości zużycia" do Tomu III SWZ "Opisu przedmiotu zamówienia"). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Internal identifierRZ.271.66.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Additional classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
LotLOT-0001