2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Description: Schoonmaak en glasbewassing van diverse gemeentelijke gebouwen op 3 locaties schoonmaakonderhoud en glasbewassing van 3 gemeentelijke locaties. Betreft bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, raadszaal
Internal identifier: 47003438
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Schoonmaak en glasbewassing van diverse gemeentelijke gebouwen op 3 locaties Schoonmaakonderhoud en glasbewassing van 3 gemeentelijke locaties. Betreft bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, raadszaal
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: aanvullende werkzaamheden opgenomen in de aanbestedingsstukken. Zie bijlage CC