See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst betreffende de aanstelling van schatter-experts voor het schatten van residentiële onroerende goederen ten behoeve van het Vlaams Woningfonds bv
Description: De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid.
Internal identifier: 2026_001_VWF
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71355000 Surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026_001_VWF - 1
Description: Perceel 1: BRUGGE, ROESELARE , OOSTENDE, IZEGEM, TIELT, WERVIK, BLANKENBERGE, IEPER, ZEDELGEM, KNOKKE-HEIST, GISTEL, POPERINGE, BREDENE, TORHOUT, MIDDELKERKE, NIEUWPOORT, DIKSMUIDE, LANGEMARK-POELKAPELLE, INGELMUNSTER, WINGENE, DE PANNE, ICHTEGEM, VEURNE, KOEKELARE, KORTEMARK, OOSTKAMP, HOUTHULST, HEUVELLAND, OUDENBURG, MOORSLEDE, DENTERGEM, DAMME, ZONNEBEKE, STADEN, PITTEM, WIELSBEKE, ARDOOIE, BEERNEM, JABBEKE, HOOGLEDE, LEDEGEM, OOSTROZEBEKE, ZUIENKERKE, LO-RENINGE, DE HAAN, ALVERINGEM, KOKSIJDE, VLETEREN, LICHTERVELDE, RUISELEDE (705) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel. -
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: 2026_001_VWF - 10
Description: Perceel 10: BEVEREN-KRUIBEKE-ZWIJNDRECHT, TEMSE, HAMME, SINT-GILLIS-WAAS, BOOM, WILLEBROEK, NIEL, HEMIKSEM, BORNEM, RUMST, AARTSELAAR, PUURS - SINT-AMANDS, SCHELLE (627) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0002
Title: 2026_001_VWF - 2
Description: Perceel 2: SPIERE-HELKIJN, KORTRIJK, MENEN, HARELBEKE, WEVELGEM, WAREGEM, KUURNE, ZWEVEGEM, DEERLIJK, ANZEGEM, AVELGEM, LENDELEDE, GERAARDSBERGEN, RONSE, HERZELE, OUDENAARDE, ZOTTEGEM, MERELBEKE-MELLE, BRAKEL, SINT-LIEVENS-HOUTEM, OOSTERZELE, NAZARETH-DE PINTE, ZULTE, KLUISBERGEN, GAVERE, LIERDE, ZWALM, WORTEGEM-PETEGEM, KRUISEM, HOREBEKE, MAARKEDAL (796) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel. -
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 2026_001_VWF - 3
Description: Perceel 3: AALST, NINOVE, DENDERMONDE, WETTEREN, LEBBEKE, LEDE, ERPE-MERE, ZELE, BUGGENHOUT, WICHELEN, BERLARE, DENDERLEEUW, HAALTERT (822) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 2026_001_VWF - 4
Description: Perceel 4: GENK, MAASMECHELEN, BERINGEN, HOUTHALEN-HELCHTEREN, HEUSDEN-ZOLDER, BILZEN-HOESELT, TESSENDERLO-HAM, LEOPOLDSBURG, DILSEN-STOKKEM, HECHTEL-EKSEL, LOMMEL, PELT, MAASEIK, HAMONT-ACHEL, DIEPENBEEK, OUDSBERGEN, LANAKEN, ZONHOVEN, PEER, BREE, AS, BOCHOLT, KINROOI, ZUTENDAAL, RIEMST, VOEREN (769) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 2026_001_VWF - 5
Description: Perceel 5: TIENEN, AARSCHOT, LEUVEN, DIEST, SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, LANDEN, ZOUTLEEUW, KORTENBERG, BOUTERSEM, HAACHT, KORTENAKEN, OVERIJSE, TREMELO, BIERBEEK, BOORTMEERBEEK, GEETBETS, HERENT, HOEGAARDEN, LUBBEEK, ROTSELAAR, LINTER, GLABBEEK, HOLSBEEK, TIELT-WINGE, BERTEM, BEGIJNENDIJK, BEKKEVOORT, HULDENBERG, KEERBERGEN, OUD-HEVERLEE, KRAAINEM, TERVUREN, HOEILAART, HASSELT, TONGEREN-BORGLOON, SINT-TRUIDEN, GINGELOM, LUMMEN, HALEN, HERK-DE-STAD, ALKEN, WELLEN, NIEUWERKERKEN, HEERS (664) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 2026_001_VWF - 6
Description: Perceel 6: MECHELEN, SINT-KATELIJNE-WAVER, PUTTE, BONHEIDEN, HALLE, VILVOORDE, LIEDEKERKE, ASSE, BEERSEL, GRIMBERGEN, SINT-PIETERS-LEEUW, OPWIJK, DILBEEK, ZAVENTEM, MERCHTEM, MACHELEN, PAJOTTEGEM, TERNAT, LONDERZEEL, ZEMST, AFFLIGEM, KAPELLE-OP-DEN-BOS, MEISE, ROOSDAAL, WEMMEL, STEENOKKERZEEL, LENNIK, WEZEMBEEK-OPPEM, KAMPENHOUT, DROGENBOS, LINKEBEEK, SINT-GENESIUS-RODE, PEPINGEN (561) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 2026_001_VWF - 7
Description: Perceel 7: GENT, SINT-NIKLAAS, EEKLO, EVERGEM, LOKEREN, DEINZE, ZELZATE, LIEVEGEM, LOCHRISTI, STEKENE, MALDEGEM, DESTELBERGEN, AALTER, WAASMUNSTER, LAARNE, KAPRIJKE, ASSENEDE, SINT-LAUREINS, SINT-MARTENS-LATEM (921) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 2026_001_VWF - 8
Description: Perceel 8: ANTWERPEN (1128) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 2026_001_VWF - 9
Description: Perceel 9: TURNHOUT, LIER, SCHOTEN, MOL, MORTSEL, HERENTALS, GEEL, BRASSCHAAT, KAPELLEN, HEIST-OP-DEN-BERG, STABROEK, EDEGEM, LAAKDAL, KONTICH, DUFFEL, BALEN, NIJLEN, WIJNEGEM, WESTERLO, OUD-TURNHOUT, RETIE, VOSSELAAR, ESSEN, WOMMELGEM, BERLAAR, BEERSE, HERENTHOUT, MEERHOUT, BOECHOUT, GROBBENDONK, OLEN, MALLE, DESSEL, KASTERLEE, LINT, HULSHOUT, LILLE, RANST, BRECHT, HOVE, SCHILDE, WUUSTWEZEL, ZOERSEL, HERSELT, VORSELAAR, ARENDONK, HOOGSTRATEN, KALMTHOUT, ZANDHOVEN, RAVELS, RIJKEVORSEL, BORSBEEK, MERKSPLAS (985) De opdracht heeft betrekking op een raamovereenkomst zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten in het kader waarvan de voorwaarden van de opdracht gedurende een periode van twee jaar (en eventuele verlengingen) vastliggen. Het plaatsen van Specifieke Opdrachten op basis van dit bestek geeft de Opdrachtnemers geen enkel exclusiviteitrecht. De Aanbestedende Overheid kan gedurende de duur van de raamovereenkomst, opdrachten, identiek of analoog aan deze beschreven in die opdrachtdocumenten, laten uitvoeren door andere ondernemers of door haar eigen diensten. In voorkomend geval kunnen de Opdrachtnemers daarvoor geen aanspraak maken op enigerlei schadevergoeding. De raamovereenkomst heeft als voorwerp de uitvoering van de schatting van de residentiële goederen waarvoor een Vlaamse Woonlening wordt aangevraagd ten laste van het Vlaams Woningfonds bv. De schatting dient zowel voor de raming van de waarde van de woning als voor het opsommen van de noodzakelijke werken die dienen te gebeuren om te voldoen aan de veiligheids-, gezondheids- en woonkwaliteitsnormen overeenkomstig Boek 3, deel 1, artikel 3.1 van de Vlaamse Codex Wonen van 2021. De schatting dient op objectieve wijze te gebeuren en de schatter-expert mag geen enkel persoonlijk, monetair of zakelijk voordeel halen uit de schatting van de woning. Om die reden is de cumulatie van de opdracht van schatter-expert in opdracht van het Vlaams Woningfonds onverenigbaar met het optreden als vastgoedmakelaar binnen het werkingsgebied van het perceel waarvoor men als opdrachtnemer wordt aangeduid. De opdracht is opgedeeld in 10 percelen, deze percelen werden bepaald om een gelijkmatige verdeling van het aantal dossiers na te streven en tevens een vlotte bereikbaarheid van alle gemeenten binnen het perceel. De percelen hadden in 2025 een bereik tussen de 561 en 1128 dossiers. Deze aantallen zijn een loutere indicatie doch geen garantie van de te verwachten productie in elk bepaald perceel.
Internal identifier: 9