643377-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 18 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 18 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Description1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP. Szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym podzielonym na 18 pakietów: Pakiet nr 1 - Osprzęt do diatermii bowa, valleylab, erbe. Pakiet nr 2 - Materiały medyczne do zabiegów urologicznych Pakiet nr 3 - Narzędzia endoskopowe Pakiet nr 4 - Szczypce i pętle endoskopowe Pakiet nr 5 - Kleszcze biopsyjne typu jumbo Pakiet nr 6 - Żel poślizgowy endoskopowy Pakiet nr 7 - Klipsy naczyniowe i klipsownice Pakiet nr 8 - Zestawy ssąco-płuczące Pakiet nr 9 - Zestaw do podaży leków i płynów kompatybilny z pompą objętościową Medima Pakiet nr 10 - Fartuch sterylny do zabiegów standardowych Pakiet nr 11 - Akcesoria do badań urodynamicznych Pakiet nr 12 - Sprzęt medyczny, urologiczny jednorazowego użytku Pakiet nr 13 - Igły biopsyjne Pakiet nr 14 - Rękawiczki sterylne Pakiet nr 15 - Cewnik do pęcherza jelitowego Pakiet nr 16 - Materiały zużywalne kompatybilne z videolaryngoskopem McGRATH' MAC Pakiet nr 17 - Nóż do witrektomii Pakiet nr 18 - Układ oddechowy kompatybilny z respiratorem HAMILTON 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w pakietach od 1 do 18. 3. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku, lub wszystkich części zamówienia, o których jest mowa w pkt. 1. 4. Rozdział 5 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych przedmiotowych środkach dowodowych. 5. Rozdział 8 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych.
Internal identifier37/8/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1 - Osprzęt do diatermii bowa, valleylab, erbe.
DescriptionSzczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2 - Materiały medyczne do zabiegów urologicznych
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3 - Narzędzia endoskopowe
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4 - Szczypce i pętle endoskopowe
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5 - Kleszcze biopsyjne typu jumbo
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 6 - Żel poślizgowy endoskopowy
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 7 - Klipsy naczyniowe i klipsownice
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 8 - Zestawy ssąco-płuczące
LotLOT-0009
TitlePakiet nr 9 - Zestaw do podaży leków i płynów kompatybilny z pompą objętościową Medima
LotLOT-0010
TitlePakiet nr 10 - Fartuch sterylny do zabiegów standardowych
LotLOT-0011
TitlePakiet nr 11 - Akcesoria do badań urodynamicznych
LotLOT-0012
TitlePakiet nr 12 - Sprzęt medyczny, urologiczny jednorazowego użytku
LotLOT-0013
TitlePakiet nr 13 - Igły biopsyjne
LotLOT-0014
TitlePakiet nr 14 - Rękawiczki sterylne
LotLOT-0015
TitlePakiet nr 15 - Cewnik do pęcherza jelitowego
LotLOT-0016
TitlePakiet nr 16 - Materiały zużywalne kompatybilne z videolaryngoskopem McGRATH' MAC
LotLOT-0017
TitlePakiet nr 17 - Nóż do witrektomii
LotLOT-0018
TitlePakiet nr 18 - Układ oddechowy kompatybilny z respiratorem HAMILTON