643380-2026 - Competition
Lithuania – Tomography devices – KOMPIUTERINĖS TOMOGRAFIJOS APARATAS SU ĮRENGIMO SPRENDINIU
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: KOMPIUTERINĖS TOMOGRAFIJOS APARATAS SU ĮRENGIMO SPRENDINIU
Description: Kompiuterinės tomografijos aparatas su pristatymu ir montavimu (montavimas apima pastato (modulinio, konteinerinio ar kito lygiaverčio sprendimo) įrengimą, skirto kompiuterinės tomografijos aparatui ir jam priskiriamai įrangai eksploatuoti)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33115000 Tomography devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0