2. Procedure
Procedure
Title: VSFSVVP IS vystymo, palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugų pirkimas (TP) (NUTRAUKTAS)
Description: Vidaus saugumo fondo bei sienų valdymo ir vizų politikos finansinės paramos priemonės, įtrauktos į integruoto sienų valdymo fondą, elektroninio keitimosi duomenimis sistemos (toliau – VSFSVVP IS) vystymo, palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugų pirkimas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0