643479-2026 - Competition
Hungary – Construction work – Kerékpárút építése Villányban
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Kerékpárút építése Villányban
Description: Kerékpárút építése Villány település területén. Megkötésre kerülő szerződés: kivitelezési szerződés. Szerződés teljes megnevezése az EKR űrlap cím mezőjének karakterkorlátozására tekintettel: „Kerékpáron a borutak mentén: kerékpárút építése Villány szakaszon a TOP_PLUSZ- 6.1.3-21-BA1-2022-00009 projekt keretében”
Internal identifier: EKR000562902026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Az építési munkák összefoglaló leírása: A kerékpárút hossza: I sz. tengely: 216,16 m, II. sz. tengely: 73,49 m, III. sz. tengely: 1.286,35 m. Beruházással érintett teljes hossz: 1576 m. A kerékpárút a Baross Gábor utca szervízútján halad (az 5701 j. országos közúttal párhuzamosan), majd a Petőfi Sándor utca – Rákóczi Ferenc utcákban. A kerékpárút 3 szakaszra bontható. I. szakasz Baross Gábor utca szervízútja a meglevő kerékpárút vége – szervízút kicsatlakozása az országos közútra között Az út 3,50 m szélességben aszfalt burkolattal kerül kialakításra, egyoldali, 2,5 %-os oldaleséssel az országos közút irányába. Az ingatlanok felőli oldalon „K” szegély, az ellenkező oldalon 0,50 m széles stabilizált padka kerül kialakításra a tervezett burkolat mellett. II. szakasz Szervízút kicsatlakozás – Petőfi Sándor utca burkolat széle között Elválasztott gyalog és kerékpárút kerül kialakításra. A kerékpárút szélessége 2,00 m, a járda szélessége 1,50 m. A kettő között az elválasztást „K” szegély biztosítja. Az országos közút mellett kiemelt szegély kerül kialakításra, majd 1,00 m széles biztonsági sáv épül a kerékpárosok védelme érdekében zöldsávként. A meglevő kerítés és a tervezett járda között szintén zöldsáv kerül kialakításra. A kapubehajtóknál a kiemelt szegélyt 2,00 cm-re kell lesüllyeszteni. III. szakasz Kisforgalmú utcákban vezetett kerékpárút Petőfi Sándor utca - Rákóczi Ferenc utca Táblázással, piktogramok felfestésével jelzett kerékpározható szakasz, hossza: 1.286,35 m. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Internal identifier: EKR000562902026/1
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45221250 Underground work other than tunnels, shafts and subways, 45233162 Cycle path construction work