2. Procedure
Procedure
Title: Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.
Description: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) remont piwnicy, 2) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 3) remont i modernizację wentylacji, 4) remont dachu, 5) wymianę stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych i w piwnicy, 6) przebudowę struktury lokali mieszkalnych w związku z wydzieleniem łazienek, 7) ocieplenie stropu piwnicznego, strychowego i nad klatką schodową oraz ścian poddasza, 8) remont elewacji, 9) wykonanie opaski i chodnika przy budynku, 10) roboty elektryczne obejmujące: a) wymianę wewnętrznej linii zasilającej i obwodów administracyjnych wraz z montażem opraw oświetleniowych, b) montaż rozdzielnic: głównej, mieszkaniowych, wyłącznika głównego p.pożarowego, c) montaż instalacji odgromowej i połączeń wyrównawczych, d) montaż instalacji domofonowej, e) montaż instalacji RTV-SAT, f) montaż okablowania strukturalnego, g) instalacje elektryczne w lokalach w związku z przebudową struktury lokali, 11) roboty sanitarne obejmujące: a) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, zimnej i ciepłej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej w związku z wydzieleniem łazienek w strukturze lokali mieszkalnych, b) demontaż wewnętrznej instalacji gazowej. 13) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej dla mieszkańców" – w terminie 7 dni od dnia przejęcia placu budowy od Zamawiającego, zgodnie z instrukcją dla Wykonawców „Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców”.
Internal identifier: ZZK - NZ/241/3400/104/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001