See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Pārtikas produktu piegāde Krāslavas novada Labklājības pārvaldes vajadzībām
Description: Pārtikas produktu piegāde Krāslavas novada Labklājības pārvaldes vajadzībām
Internal identifier: DPPA 2026/16
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Piens un piena produkti
Lot: LOT-0002
Title: Gaļa un gaļas pārstrādes produkti
Lot: LOT-0003
Title: Putnu gaļa, olas
Lot: LOT-0004
Title: Zivis kā akvakultūras produkti. Pārstrādes produkti
Lot: LOT-0005
Title: Svaigie dārzeņi, augļi un ogas
Lot: LOT-0006
Title: Eksotiskie augļi un ogas
Lot: LOT-0007
Title: Pārstrādātie dārzeņi, augļi un ogas. Saldēti produkti
Lot: LOT-0008
Title: Graudaugi, pākšaugi un to produkti
Lot: LOT-0009
Title: Bakalejas preces, augu taukvielas un eļļa. Ēdienu piedevas un dzērieni
Lot: LOT-0010
Title: Maize, konditoreja
Lot: LOT-0011
Title: Svaigie augļi un to pārstrādes produkti