643628-2026 - Competition
Poland – Poultry – 1/ZP/27 ZAKUP DROBIU I WĘDLIN Z MIĘSA DROBIOWEGO DLA 31 WOG ZGIERZ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 1/ZP/27 ZAKUP DROBIU I WĘDLIN Z MIĘSA DROBIOWEGO DLA 31 WOG ZGIERZ
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych użytku bieżącego dla 31. WOG Zgierz, Przedszkola Wojskowego nr 129 Nowy Glinnik, Przedszkola Wojskowego nr 147 Leźnica Wielka oraz dla jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym 31 WOG w Zgierzu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15112000 Poultry
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: dostawa drobiu
Description: Dostawa drobiu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Additional classification (cpv): 15114000 Offal, 15112300 Poultry livers, 15112110 Geese
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw z zastosowaniem prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania . Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, na co Wykonawca wyraża zgodę poprzez podpisanie umowy.
Lot: LOT-0002
Title: dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Description: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Main classification (cpv): 15131135 Poultry sausages
Additional classification (cpv): 15131500 Poultry products