2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van onderhoudswerken en dringende interventies langs al de kanalen en de Gemeenschappelijke Maas, beheerd door de afdeling Regio oost van De Vlaamse Waterweg nv.
Description: Het voorwerp van de opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor het uitvoeren van onderhoudswerken en dringende interventies langs al de kanalen en de Gemeenschappelijke Maas, beheerd door de afdeling Regio Oost van De Vlaamse Waterweg nv.
Internal identifier: ARO-26-0103
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ARO-26-0103 - 1
Internal identifier: 1