2. Procedure
Procedure
Title: KOBeL vzw - Aanstellen van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk
Description: Openbare procedure voor diensten, met als voorwerp Dienstverlening van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk.
Internal identifier: KOBeL_2026_D_ExterneDienst_10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KOBeL_2026_D_ExterneDienst_10 - 1
Internal identifier: 1