643786-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – DOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO III
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA NIESTANDARDOWEGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO III
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niestandardowego sprzętu komputerowego III.
Internal identifier: RA-BZP-ZP.2610.50.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 31682500 Emergency electricity equipment, 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0007
Title: Część 1: punkt dostępu bezprzewodowego, przełączniki stackowalne, przełącznik standalone, zasilacz awaryjny (UPS)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa punktu dostępu bezprzewodowego, przełączników stackowalnych, przełącznika standalone, zasilaczy awaryjnych (UPS) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo-Techniczny”.
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 31682500 Emergency electricity equipment
Lot: LOT-0009
Title: Część 2: monitory multimedialne, podstawy jezdne do monitorów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów multimedialnych i podstaw jezdnych do monitorów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens