2. Procedure
Procedure
Title: EA Softwarebroker
Description: Het doel van de Aanbesteding is om een nieuwe Raamovereenkomst aan te gaan inzake het beschikbaar stellen en beheren van Standaardsoftware (licenties), inclusief alle diensten gerelateerd aan de levering van Standaardsoftware. Onder de af te sluiten Raamovereenkomst worden de contracten met de verschillende Vendoren afgesloten op basis van een Nadere Opdracht. De huidige omzet van de Standaardsoftware bedraagt ca. € 1.500.000,- excl. BTW per jaar. De aanbestedende dienst stelt de maximale contractwaarde voor de maximale contractduur van deze Raamovereenkomst op € 6.000.000,- excl. BTW.
Internal identifier: Z.536549
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
Additional classification (cpv): 72266000 Software consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het doel van de Aanbesteding is om een Raamovereenkomst te sluiten voor drie (3) jaar met de mogelijkheid om deze te verlengen met één (1) keer één (1) jaar. De totale maximale looptijd is daarmee vier jaar (3+1).