See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 5
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowe (pakiety) od nr 1 do nr 19 do SWZ. Pakiet nr 1 Przylepce włókninowe Pakiet nr 2 Folie silikonowe Pakiet nr 3 Tamponady sterylne Pakiet nr 4 Opatrunki hemostatyczne Pakiet nr 5 Folie bakteriobójcze Pakiet nr 6 Sterylna taśma operacyjna Pakiet nr 7 Kompresy włókninowe jałowe Pakiet nr 8 VAC Infa Terapia/ VAC ULTA Terapia - akcesoria kompatybilne z aparatem INFA V.A.C./ULTA V.A.C. posiadanym przez Zamawiającego Pakiet nr 9 Zbiornik z folią bakteriobójczą Pakiet nr 10 Opatrunek z maścią ze srebrem Pakiet nr 11 Wata opatrunkowa Pakiet nr 12 Tampon uszny rozszerzalny Pakiet nr 13 Tampony do tamponady Pakiet nr 14 Opatrunek przylepny z kieszonką ochronną na cewnik dializacyjny Pakiet nr 15 Opatrunek do mocowania kaniul i cewnik Pakiet nr 16 Opatrunek jałowy z folii poliuretanowej Pakiet nr 17 Elastyczne siatki opatrunkowe Pakiet nr 18 Opatrunki specjalne Pakiet nr 19 Kompresy niejałowe
Internal identifier: ZP-26-120UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141110 Dressings, 33141116 Dressing packs
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1 Przylepce włókninowe
Description: Pakiet nr 1 Przylepce włókninowe
Internal identifier: Pakiet nr 1 Przylepce włókninowe
Options:
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 250, opcja: 20, zam. z opcją: 270 poz. 2 - zam. podstawowe: 12500, opcja: 500, zam. z opcją:13000 poz. 3 - zam. podstawowe: 190, opcja: 15, zam. z opcją: 205 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 2 Folie silikonowe
Description: Pakiet nr 2 Folie silikonowe
Internal identifier: Pakiet nr 2 Folie silikonowe
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 450, opcja: 30, zam. z opcją: 480 poz. 2 - zam. podstawowe: 150, opcja: 50, zam. z opcją: 200 poz. 3 - zam. podstawowe: 80, opcja: 20, zam. z opcją: 100 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 3 Tamponady sterylne
Description: Pakiet nr 3 Tamponady sterylne
Internal identifier: Pakiet nr 3 Tamponady sterylne
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 50, opcja: 20, zam. z opcją:70 poz. 2 - zam. podstawowe: 50, opcja: 20, zam. z opcją:70 poz. 3 - zam. podstawowe: 50, opcja: 20, zam. z opcją:70 poz. 4 - zam. podstawowe: 50, opcja: 20, zam. z opcją: 70 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 4 Opatrunki hemostatyczne
Description: Pakiet nr 4 Opatrunki hemostatyczne
Internal identifier: Pakiet nr 4 Opatrunki hemostatyczne
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 60, opcja: 20, zam. z opcją: 80 poz. 2 - zam. podstawowe: 100, opcja: 20, zam. z opcją:120 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 5 Folie bakteriobójcze
Description: Pakiet nr 5 Folie bakteriobójcze
Internal identifier: Pakiet nr 5 Folie bakteriobójcze
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 10, opcja: 10, zam. z opcją:20 poz. 2 - zam. podstawowe: 600, opcja: 50, zam. z opcją:650 poz. 3 - zam. podstawowe: 20, opcja: 10, zam. z opcją:30 poz. 4 - zam. podstawowe: 600, opcja: 100, zam. z opcją:700 poz. 5 - zam. podstawowe: 10, opcja: 10, zam. z opcją:20 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 6 Sterylna taśma operacyjna
Description: Pakiet nr 6 Sterylna taśma operacyjna
Internal identifier: Pakiet nr 6 Sterylna taśma operacyjna
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 805, opcja: 230, zam. z opcją:1035, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 7 Kompresy włókninowe jałowe
Description: Pakiet nr 7 Kompresy włókninowe jałowe
Internal identifier: Pakiet nr 7 Kompresy włókninowe jałowe
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. a - zam. podstawowe: 10 600op., opcja: 1000op, zam. z opcją:11600op, poz. b - zam. podstawowe: 2 100op, opcja: 200 op, zam. z opcją:2300 op, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 8 VAC Infa Terapia/ VAC ULTA Terapia - akcesoria kompatybilne z aparatem INFA V.A.C./ULTA V.A.C. posiadanym przez Zamawiającego
Description: Pakiet nr 8 VAC Infa Terapia/ VAC ULTA Terapia - akcesoria kompatybilne z aparatem INFA V.A.C./ULTA V.A.C. posiadanym przez Zamawiającego
Internal identifier: Pakiet nr 8 VAC Infa Terapia/ VAC ULTA Terapia - akcesoria kompatybilne z aparatem INFA V.A.C./ULTA V.A.C. posiadanym przez Zamawiającego
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 150., opcja: 50, zam. z opcją:200, poz. 2 - zam. podstawowe: 150, opcja: 50, zam. z opcją:200, poz. 3 - zam. podstawowe: 300 zestaw, opcja: 50zestaw , zam. z opcją:350 zestaw, poz. 4 - zam. podstawowe: 20 zestaw, opcja: 10zestaw, zam. z opcją:30zestaw, poz. 5 - zam. podstawowe: 10, opcja: 5, zam. z opcją:15, poz. 6 - zam. podstawowe: 200, opcja: 100, zam. z opcją:300, poz. 7 - zam. podstawowe: 100, opcja: 20, zam. z opcją:120, poz. 8 - zam. podstawowe: 100, opcja: 20, zam. z opcją:120, poz. 9 - zam. podstawowe: 20zestaw, opcja: 10zestaw, zam. z opcją:30zestaw, poz. 10 - zam. podstawowe: 20zestaw, opcja: 10zestaw, zam. z opcją:30,zestaw poz. 11 - zam. podstawowe: 150, opcja: 50, zam. z opcją:200, poz. 12 - zam. podstawowe: 10, opcja: 5, zam. z opcją:15, poz. 13 - zam. podstawowe: 10, opcja: 5, zam. z opcją:15, poz. 14 - zam. podstawowe: 50, opcja: 10, zam. z opcją:60, poz. 15 - zam. podstawowe: 14, opcja: 2, zam. z opcją:16, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 9 Zbiornik z folią bakteriobójczą
Description: Pakiet nr 9 Zbiornik z folią bakteriobójczą
Internal identifier: Pakiet nr 9 Zbiornik z folią bakteriobójczą
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 175., opcja: 15, zam. z opcją:190, poz. 2 - zam. podstawowe: 125, opcja: 10, zam. z opcją:135, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 10 Opatrunek z maścią ze srebrem
Description: Pakiet nr 10 Opatrunek z maścią ze srebrem
Internal identifier: Pakiet nr 10 Opatrunek z maścią ze srebrem
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 450., opcja: 20, zam. z opcją:470, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 11 Wata opatrunkowa
Description: Pakiet nr 11 Wata opatrunkowa
Internal identifier: Pakiet nr 11 Wata opatrunkowa
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 3250000g., opcja: 250000g, zam. z opcją:3500000g, poz. 2 - zam. podstawowe: .50op, opcja: 5op, zam. z opcją:55op, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 12 Tampon uszny rozszerzalny
Description: Pakiet nr 12 Tampon uszny rozszerzalny
Internal identifier: Pakiet nr 12 Tampon uszny rozszerzalny
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 400, opcja: 200, zam. z opcją:600, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 13 Tampony do tamponady
Description: Pakiet nr 13 Tampony do tamponady
Internal identifier: Pakiet nr 13 Tampony do tamponady
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1-zam. podstawowe: 200, opcja: 100, zam. z opcją:300, poz. 2-zam. podstawowe: 200, opcja: 100, zam. z opcją:300 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 14 Opatrunek przylepny z kieszonką ochronną na cewnik dializacyjny
Description: Pakiet nr 14 Opatrunek przylepny z kieszonką ochronną na cewnik dializacyjny
Internal identifier: Pakiet nr 14 Opatrunek przylepny z kieszonką ochronną na cewnik dializacyjny
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 4000 opcja: 1000, zam. z opcją:5000, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 15 Opatrunek do mocowania kaniul i cewnik
Description: Pakiet nr 15 Opatrunek do mocowania kaniul i cewnik
Internal identifier: Pakiet nr 15 Opatrunek do mocowania kaniul i cewnik
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 7800, opcja: 600, zam. z opcją:8400, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 16 Opatrunek jałowy z folii poliuretanowej
Description: Pakiet nr 16 Opatrunek jałowy z folii poliuretanowej
Internal identifier: Pakiet nr 16 Opatrunek jałowy z folii poliuretanowej
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 35000, opcja: 3000, zam. z opcją:38000, Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 17 Elastyczne siatki opatrunkowe
Description: Pakiet nr 17 Elastyczne siatki opatrunkowe
Internal identifier: Pakiet nr 17 Elastyczne siatki opatrunkowe
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. a - zam. podstawowe: 400, opcja: 100, zam. z opcją:500 poz. b - zam. podstawowe: 420, opcja: 60, zam. z opcją:480 poz. c - zam. podstawowe: 2200, opcja: 200, zam. z opcją:2400 poz. d - zam. podstawowe: 7, opcja: 3, zam. z opcją:10 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalne
Description: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalne
Internal identifier: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalne
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 250, opcja: 50, zam. z opcją:300 poz. 2 - zam. podstawowe: 10, opcja: 10, zam. z opcją:20 poz. 3 - zam. podstawowe: 900, opcja: 50, zam. z opcją:950 poz. 4 - zam. podstawowe: 10, opcja: 10, zam. z opcją:20 poz. 5 - zam. podstawowe: 1000, opcja: 200, zam. z opcją:1200 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 19 Kompresy niejałowe
Description: Pakiet nr 19 Kompresy niejałowe
Internal identifier: Pakiet nr 19 Kompresy niejałowe
Description of the options: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 3500op, opcja: 1000op, zam. z opcją:4500op poz. 2 - zam. podstawowe: 3500op, opcja: 1000op, zam. z opcją:4500op Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.