2. Procedure
Procedure
Title: Realisatie nieuwbouw Huis van Cultuur en Bestuur te Delfzijl
Description: Realiseren van het Huis van Cultuur en Bestuur. De referentiebegroting voor perceel 1 Bouwkundig werk bedraagt circa € 40 miljoen exclusief btw. De referentiebegroting voor perceel 2 Installatietechniek bedraagt circa € 18 miljoen exclusief btw
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gezien de aard, omvang en complexiteit van het Huis van Cultuur en Bestuur kiest de gemeente Eemsdelta voor een Europese niet-openbare procedure. Hiermee worden de lasten voor marktpartijen beperkt en kan de gemeente per perceel de meest geschikte gegadigden selecteren voor deelname aan de gunningsfase.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bouwkundig werk
Description: Realiseren van het Huis van Cultuur en Bestuur. De referentiebegroting voor perceel 1 Bouwkundig werk bedraagt circa € 40 miljoen exclusief btw.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Installatietechniek
Description: Realiseren van het Huis van Cultuur en Bestuur. De referentiebegroting voor perceel 2 Installatietechniek bedraagt circa € 18 miljoen exclusief btw.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work