643929-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials and associated items – „Доставка чрез покупка на железарски, ВиК, електрически, бояджийски и строителни материали за нуждите на община Каолиново”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка чрез покупка на железарски, ВиК, електрически, бояджийски и строителни материали за нуждите на община Каолиново”
DescriptionПредмет на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на железарски, ВиК, електрически, бояджийски и строителни материали за нуждите на Община Каолиново, по предварителни заявки с наименования и прогнозни количества посочени в Техническата спецификация, част от документацията за обществена поръчка. Доставките следва да се извършват периодично по предварителни заявки на възложителя, като срокът за доставяне на заявените количества е по предложение на участника, определен за изпълнител, но не по-малко от 1 (един) работен ден и не повече от 3 (три) работни дни от получаване на заявка от страна на възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 16:30 часа. Заявените количества следва да бъдат доставяни франко склада на възложителя, находящ се в гр. Каолиново, пл. „Украйна“ №4. Пълната информация относно обхвата, количеството и изискванията към изпълнението на обществената поръчка е подробно описана в Техническата спецификации неразделна част от документацията за обществена поръчка.
Internal identifier606285
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
LotLOT-0001