643936-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa i montaż aparatury medycznej w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026, zadania: ,,Podmioty Lecznicze – Program OLiOC 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa i montaż aparatury medycznej w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026, zadania: ,,Podmioty Lecznicze – Program OLiOC 2026
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż aparatury medycznej w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026, zadania: ,,Podmioty Lecznicze – Program OLiOC 2026”
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet 1
DescriptionKozetka lekarska – 6 szt.
LotLOT-0002
TitlePakiet 2
DescriptionPompa do żywienia dojelitowego – 1 szt.
LotLOT-0003
TitlePakiet 3
DescriptionDefibrylator AED – 2 szt.
LotLOT-0004
TitlePakiet 4
DescriptionWózek wsadowy do transportu endoskopów – 1 szt.
LotLOT-0005
TitlePakiet 5
DescriptionUrządzenie do kompresji klatki piersiowej – 1 szt.
LotLOT-0006
TitlePakiet 6
DescriptionTransporter schodowy z krzesełkiem, schodołaz – 1 szt.