643941-2026 - Competition
Czechia – Project and design preparation, estimation of costs – KŘP Lbk - Liberec, 28. října 206/6 - novostavba OOP Vápenka - projektová příprava
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: KŘP Lbk - Liberec, 28. října 206/6 - novostavba OOP Vápenka - projektová příprava
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace v rozsahu: zaměření stávajícího stavu, návrh nové dispozice a parkovacích ploch, dokumentace pro povolení stavby, dokumentace pro odstranění stavby, dokumentace pro provádění stavby.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71246000 Determining and listing of quantities in construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: KRPL-66290/ČJ-2025-1800VZ
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, pokud dojde k předčasnému ukončení smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem, zejména odstoupením od smlouvy, výpovědí, dohodou smluvních stran nebo z jiného důvodu, v jehož důsledku nebude dílo dokončeno. V takovém případě je Zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s účastníkem zadávacího řízení, který se v původním hodnocení umístil jako další v pořadí a který splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud tento účastník bude se změnou dodavatele souhlasit a prokáže splnění podmínek účasti v aktuálním čase v rozsahu požadovaném Zadavatelem. Zadavatel je oprávněn oslovovat účastníky v pořadí podle výsledku původního hodnocení. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena za podmínek odpovídajících jeho původní nabídce a zadávacím podmínkám, s přihlédnutím k rozsahu plnění již poskytnutého původním dodavatelem.