See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027r.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot odbierający z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych. Szacunkowa ilość odpadów jaką należy przetworzyć w okresie obowiązywania umowy kształtuje się na następującym poziomie:1400 Mg - odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 500 Mg - odpadów o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji, 100 Mg - odpadów o kodzie 20 01 01 i 15 01 01 odpady zbierane selektywnie: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury, 300 Mg - odpadów o kodzie 15 01 02, 20 01 39 i 15 01 06 odpady zbierane selektywnie: tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, zmieszane odpady opakowaniowe, 270 Mg - odpadów o kodzie 15 01 07 i 20 01 02 odpady zbierane selektywnie: szkło i opakowania ze szkła, 200 Mg - odpadów o kodzie 20 03 07 odpady wielkogabarytowe, 60 Mg - odpadów o kodzie 20 01 10 i 20 01 11 odpady odzieży i tekstyliów, 350 Mg - odpadów o kodzie ex 20 01 99 odpady popiół, 40 Mg - odpadów o kodzie 16 01 03 odpady zużyte opony, 100 Mg - odpadów o kodzie 17 03 80 (20 Mg), 17 01 03 (10 Mg), 17 01 07 (40 Mg), 17 09 04 (30 Mg) Odpady budowlane i rozbiórkowe. Przedmiot zamówienia winien być realizowany przez Wykonawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności: ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2025 r. poz. 647), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 poz. 1587 ze zm.), ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733), a także z innymi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu zagospodarowania od-padów komunalnych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Main classification (cpv): 90511200 Household-refuse collection services
Lot: LOT-0002
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych ulegających biodegradacji w tym bioodpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0003
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0004
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, zmieszane odpady opakowaniowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, zmieszane odpady opakowaniowe odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0005
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: szkło i opakowania ze szkła
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: szkło i opakowania ze szkła, odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0006
Title: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0007
Title: Zagospodarowanie odpadów odzieży i tekstyliów
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów odzieży i tekstyliów odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0008
Title: Zagospodarowanie popiołu
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania popiołu odebranego z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0009
Title: Zagospodarowanie zużytych opon
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania zużytych opon odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Lot: LOT-0010
Title: Zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.