See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027
Description: Procedura otwarta. Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r.
Internal identifier: S.270.1.4.2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211000 Services incidental to logging, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 75251120 Forest-firefighting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1/2027- Leśnictwo Brodniczka
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Brodniczka) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 1
Additional classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 77211000 Services incidental to logging, 77210000 Logging services
Options:
Description of the options: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2/2027 - Leśnictwo Płociczno
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Płociczno) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3/2027 - Leśnictwo Okalewo
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Okalewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4/2027 - Leśnictwo Kłuśno
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Kłuśno) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5/2027 - Leśnictwo Urszulewo
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Urszulewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6/2027 - Leśnictwo Sosnowo
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Sosnowo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7/2027 - Leśnictwo Ugoszcz
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Ugoszcz) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8/2027 - Leśnictwo Kamienica
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Kamienica) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9/2027 - Leśnictwo Koziołek
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Koziołek) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10/2027 - Leśnictwo Karnkowo
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Karnkowo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11/2027 - Leśnictwo Głęboczek
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Głęboczek) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12/2027 - Leśnictwo Huta
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Huta) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13/2027 - Leśnictwo Podole
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Podole) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14/2027 - Leśnictwo Jasień
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793- „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Jasień). Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15/2027 - Leśnictwo Wielgie
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Leśnictwo Wielgie) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16/2027 - Szkółka Okalewo
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. (Szkółka Okalewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr 16
Additional classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17/2027 - pełnienia dyżuru w Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym
Description: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2027r. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Internal identifier: część nr17
Main classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services