2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja sortowni odpadów – Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Siedlcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącej instalacji obejmująca zaprojektowanie, dostawę i montaż wyposażenia linii do sortowania odpadów zbieranych selektywnie wraz z wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących (w tym demontaż istniejącego wyposażenia), a także uruchomienie urządzeń oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników obsługujących linię technologiczną w zakresie eksploatacji i konserwacji w Zakładzie w Woli Suchożebrskiej ul. Sokołowska 2 w celu osiągnięcia celów inwestycji, w tym w szczególności zwiększenia wydajności linii sortowniczej odpadów segregowanych oraz zwiększenia efektywności procesów sortowania.
Internal identifier: Z/12/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42990000 Miscellaneous special-purpose machinery
Additional classification (cpv): 45259900 Plant upgrade work, 45220000 Engineering works and construction works, 51500000 Installation services of machinery and equipment, 71320000 Engineering design services, 71323200 Plant engineering design services, 79421200 Project-design services other than for construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001