644006-2026 - Competition
Netherlands – Medical aids – Hartkleppen en -ringen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hartkleppen en -ringen
Description: Dit betreft de Europese openbare aanbesteding van Amsterdam UMC voor het sluiten van een Raamovereenkomst met meerdere Opdrachtnemers voor het leveren van Hartkleppen en -ringen. De aanbesteding is opgedeeld in percelen, te weten: Perceel 1: Biologische Aortaklep en Biologische Mitraalklep Perceel 2: Biologische aorta sutureless kleppen Perceel 3: Biologische Aortawortelprothese Perceel 4: Mechanische mitraal- en aortaklep Perceel 5: Annuloplastiekringen Zie Inschrijvingsleidraad
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
Additional classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Zie Inschrijvingsleidraad Hartkleppen en -ringen
Description: Hartkleppen en -ringen Zie Inschrijvingsleidraad
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Opdracht is gebaseerd op historische afnamecijfers. Afhankelijk van daadwerkelijke patiënten aanbod kan de behoefte hoger maar ook lager worden.