644068-2026 - Result
Netherlands – Health and social work services – Medische advisering
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Medische advisering
Description: Opdrachtgever heeft behoefte aan medische advisering met betrekking tot de volgende producten/vakteams: • Wmo; • Gehandicaptenparkeervoorzieningen; • Individuele Studietoeslag; • Leerlingenvervoer; • Kinderopvang op sociaal medische indicatie; • Vrijstelling van leerplicht op grond van lichamelijke of psychische ongeschiktheid (art. 5 onder a, juncto art. 7 Leerplichtwet); • Bijzondere bijstand; • Woonurgentie; • Jeugdzorg; • Schuldhulpverlening; • Procedures bezwaar, beroep en mediation; Een indicatie van de omvang van de opdracht is beschreven in paragraaf 3.3 van het Beschrijvend document.
Internal identifier: 2026-044310
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Uit de Interessepeiling/Marktconsultatie zijn 5 of meer geïnteresseerden partijen naar voren gekomen. Gunning op basis van Beste Prijs- kwaliteitverhouding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85121200 Medical specialist services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het is mogelijk dat er gedurende de looptijd van de overeenkomst meer producten/vakteams worden toegevoegd aan de raamovereenkomst