644075-2026 - Competition
Poland – Communication software package – Zakup licencji systemu DDI firmy Infoblox wraz ze wsparciem, w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup licencji systemu DDI firmy Infoblox wraz ze wsparciem, w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM
Description: Przedmiotem zamówienia jest: 1) wykupienie na rzecz Zamawiającego i dostarczenie licencji czasowych do Oprogramowania określonych w pkt 4.1.1. Wzoru umowy (Załączniku nr 1 do SWZ), wraz ze wsparciem Producenta oraz zrealizowanie Aktywacji Subskrypcji, 2) świadczenie przez Wykonawcę Wsparcia Technicznego Wykonawcy, 3) realizacja przez Wykonawcę Prac Rozwojowych. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze umowy (Załączniku nr 1 do SWZ).
Internal identifier: ZP/GP/271/III-161/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48510000 Communication software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY