644080-2026 - Competition
Bulgaria – Probes – „Доставка на аерологични радиосонди за осъществяване на аерологичен сондаж за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ)“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на аерологични радиосонди за осъществяване на аерологичен сондаж за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ)“
Description: Настоящата обществена поръчка има за цел ​​​​​​доставка на аерологични радиосонди за осъществяване на аерологичен сондаж за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ). Същите са необходими за осъществяване на аерологичен сондаж за измервания на вертикални профили на метеорологичните елементи в атмосферата, част от системата за аерологично сондиране DigiCORA MW51.
Internal identifier: 607034
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141641 Probes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Настоящата обществена поръчка има за цел ​​​​​​доставка на аерологични радиосонди за осъществяване на аерологичен сондаж за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ). Същите са необходими за осъществяване на аерологичен сондаж за измервания на вертикални профили на метеорологичните елементи в атмосферата със стъпка 1 секунда, част от системата за аерологично сондиране DigiCORA MW51.