644082-2026 - Competition
Poland – Solar photovoltaic modules – Rozwój odnawialnych źródeł energii i magazynów energii w gminie Radziłów
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleRozwój odnawialnych źródeł energii i magazynów energii w gminie Radziłów
Description3.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej z magazynami energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej: Urzędu Gminy Radziłów, Urzędu Gminy Radziłów/Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Kultury w Radziłowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie, Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy. 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii o następującym zakresie: 1) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 27,9 kW na dachu budynku Centrum Kultury w Radziłowie składająca się z: - zestawu modułów fotowoltaicznych wraz z konstrukcją wsporczą, - instalacji elektrycznej wraz z automatyką, - magazynów energii, - instalacji wraz zabezpieczeniami (ochrona przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa, instalacja przeciwpożarowa, instalacja uziemiająca i odgromowa), - systemu monitorowania systemu PV, - systemu zarządzania energią. 2) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20,7 kW – Urząd Gminy Radziłów składająca się z: - zestawu modułów fotowoltaicznych wraz z konstrukcją wsporczą, - instalacji elektrycznej wraz z automatyką, - magazynów energii, - instalacji wraz zabezpieczeniami instalacji wraz zabezpieczeniami (ochrona przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa, instalacja przeciwpożarowa, instalacja uziemiająca i odgromowa), - systemu monitorowania systemu PV, - systemu zarządzania energią. 3) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10,80 kW – Urząd Gminy Radziłów/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej składająca się z: - zestawu modułów fotowoltaicznych wraz z konstrukcją wsporczą, - instalacji elektrycznej wraz z automatyką, - magazynów energii, - instalacji wraz zabezpieczeniami instalacji wraz zabezpieczeniami (ochrona przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa, instalacja przeciwpożarowa, instalacja uziemiająca i odgromowa), - systemu monitorowania systemu PV, - systemu zarządzania energią. 4) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,6 kW – Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy składająca się z: - zestawu modułów fotowoltaicznych wraz z konstrukcją wsporczą, - instalacji elektrycznej wraz z automatyką, - magazynów energii, - instalacji wraz zabezpieczeniami instalacji wraz zabezpieczeniami (ochrona przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa, instalacja przeciwpożarowa, instalacja uziemiająca i odgromowa), - systemu monitorowania systemu PV, - systemu zarządzania energią. 5) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 36,0 kW – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radziłowie składająca się z: - zestawu modułów fotowoltaicznych wraz z konstrukcją wsporczą, - instalacji elektrycznej wraz z automatyką, - magazynów energii, - instalacji wraz zabezpieczeniami instalacji wraz zabezpieczeniami (ochrona przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa, instalacja przeciwpożarowa, instalacja uziemiająca i odgromowa), - systemu monitorowania systemu PV, - systemu zarządzania energią. 3.3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest dostępny na załączonych do SWZ: dokumentacji projektowej dotyczących w/w zadań. Dokumentacja stanowi załącznik do SWZ. Przedmiary załączone do SWZ mają charakter pomocniczy.
Internal identifierIn.271.15.2026 AM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierIn.271.15.2026AM