644115-2026 - Competition
Poland – Railway maintenance or service vehicles – Dostawa holownika szynowego do holowania tramwajów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa holownika szynowego do holowania tramwajów
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu szynowego (tramwaju technicznego) - holownika szynowego, przeznaczonego do holowania (sprowadzania do zajezdni) uszkodzonych tramwajów.
Internal identifierAL.0140.07.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34621200 Railway maintenance or service vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionOpis przedmiotu zamówienia i wymagania techniczne przedmiotu zamówienia określone zostały w Załączniku nr 3 do SWZ.