2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego na potrzeby Bloku Operacyjnego Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego na potrzeby Bloku Operacyjnego Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego na potrzeby Bloku Operacyjnego Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.