644133-2026 - Competition
Belgium – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – De Potterij in Mechelen: opvolging van een complexe bodemverontreiniging in een binnenstad en coördinatie van de bodemsanering
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: De Potterij in Mechelen: opvolging van een complexe bodemverontreiniging in een binnenstad en coördinatie van de bodemsanering
Description: Het voorwerp van deze opdracht is: - De opvolging van de lopende bodemsanering op het bronperceel van de Potterij in Mechelen (gestimuleerde natuurlijke afbraak) - De actualisatie van het beschrijvend bodemonderzoek van de grondwaterpluim op basis van oude en eventuele nieuwe data - De opmaak van een bodemsaneringsproject voor de grondwaterpluim - De opvolging van de binnenlucht in de Potterij en de omliggende gebouwen
Internal identifier: DOS 17298 - BN2506002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DOS 17298 - BN2506002 - 1
Internal identifier: 1