2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa artykułów gospodarstwa domowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów gospodarstwa domowego do Magazynu Żywnościowego 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, 15-325 BIAŁYSTOK, ul. Kawaleryjska 70 zgodnie z przedstawionymi minimalnymi wymaganiami jakościowymi.
Internal identifier: 84/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa artykułów gospodarstwa domowego
Options:
Description of the options: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń