644166-2026 - Competition
Poland – Company health services – ŚWIADCZENIA MEDYCZNE Z ZAKRESU PROFILAKTYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleŚWIADCZENIA MEDYCZNE Z ZAKRESU PROFILAKTYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
DescriptionPrzedmiot zamówienia obejmuje: Świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz stażystów, polegające na: 1. Wykonaniu badań: 1. wstępnych, okresowych i kontrolnych; 2. lekarskich kierowcy przeprowadzanych w celu ustalenia istnienia lub braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy; 3. lekarskich kierowcy przeprowadzanych w celu ustalenia istnienia lub braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami; 4. osobom pracującym na statkach żeglugi śródlądowej; 5. lekarskich do celów sanitarno-epidemiologicznych; 6. policjantom i pracownikom Policji wyjeżdżającym na misję lub powracającym do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym; oraz wydania dwóch egzemplarzy orzeczeń lekarskich/świadectw po wyżej wymienionych badaniach (1 egz. otrzymuje osoba badana a drugi Wykonawca prześle do płatnika wskazanego na skierowaniu). 2. Przeprowadzeniu kwalifikacyjnego badania lekarskiego przed podaniem szczepionki, podanie szczepionki, dokonanie wpisu do książeczki oraz informowanie o terminach kolejnych dawek szczepionek. 3. Uczestniczeniu w komisjach określonych odrębnymi przepisami lekarza medycyny pracy (sprawującego profilaktyczną opiekę zdrowotną)/przedstawiciela służby medycyny pracy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 zadań: 1) Zadanie nr 1 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach 2) Zadanie nr 2 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu: 3) Zadanie nr 3 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie powiatu makowskiego w KPP w Makowie Mazowieckim, BSWP , 4) Zadanie nr 4 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w KPP w Pułtusku, 5) Zadanie nr 5 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu, 6) Zadanie nr 6 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie, 7) Zadanie nr 7 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie, 8) Zadanie nr 8 - świadczenia medyczne z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej i szczepień ochronnych dla policjantów i pracowników pełniących służbę/wykonujących pracę na terenie powiatu płockiego w KMP w Płocku, KWP zs. w Radomiu, CBŚP w Płocku i OPP w Płocku Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pozostałe zapisy w tej kwestii zawarte są w SWZ opublikowanym pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp
Internal identifier52/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureInformacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - nie dotyczy składania ofert. 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej poprzez Platformę zakupową mieszczącą się pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 2. W zakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu należy się kontaktować z Centrum Wsparcia Klienta pod numerem 22 101 02 02 , cwk@platformazakupowa.pl . 3. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom za pośrednictwem dedykowanego formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 4. Wiadomości wysyłane przez formularz „Wyślij wiadomość do zamawiającego” nie są szyfrowane. 5. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert zamawiający będzie zamieszczał na platformie zakupowej w sekcji „Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej. 6. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, nie musi posiadać konta na platformie. Założenie konta na platformie jest bezpłatne. 8. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, określone zostały w Regulaminie platformazakupowa.pl, który znajduje się na stronie głównej Platformy oraz Instrukcji dla Wykonawców platformazakupowa.pl dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 9. Występuje limit objętości plików lub spakowanych folderów do ilości 10 plików lub spakowanych folderów przy maksymalnej sumarycznej wielkości 500 MB. 10. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ. 11. Sposób sporządzenia, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu wydanym na podstawie art. 70 ustawy tj. Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r.w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 12. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia: a) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej oraz uznaje go za wiążący, b) zapoznał i stosuje się do „Instrukcji dla Wykonawców” dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje składania ofert/wniosków. 13. Za datę przekazania korespondencji przesłanej za pomocą platformy przyjmuje się datę prawidłowego przekazania poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” na platformie i wyświetleniu komunikatu, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. IV. Termin wykonania zamówienia. Zadanie nr 1 (Białobrzegi): od dnia 20.11.2026r. do dnia 08.09.2028 r., Zadanie nr 2 (Grójec): od dnia 11.12.2026r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 3 (Maków Mazowiecki): od dnia 14.12.2026 r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 4 (Pułtusk): od dnia 05.01.2027r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 5 (Sierpc): od dnia 02.01.2027r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 6 (Wyszków): od dnia 13.12.2026 r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 7 (Żyrardów): od dnia 02.01.2027r. przez 24 miesiące; Zadanie nr 8 (powiat płocki): od dnia 14.12.2026 r. do dnia 04.09.2028 r., przy czym usługi z zakresu szczepień ochronnych zawarte w tabeli nr 2 Formularza ofertowego realizowane będą od dnia 25.12.2026 r. UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu ww. okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZadanie nr 1 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.1 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 1 - Załącznik nr 2.1 - Projekcie Umowy Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę dla Zadanie nr 1 (Białobrzegi): od dnia 20.11.2026r. do dnia 08.09.2028 r. UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu ww. okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” dla Zadanie nr 1 (Białobrzegi): nie może być większa niż 50 km Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.1 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - Zadanie nr 1
LotLOT-0002
TitleZadanie nr 2 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.2 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 2 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 1-7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 2 (Grójec): od dnia 11.12.2026 r. przez 24 miesiące; UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa dla Zadanie nr 2 (Grójec): nie może być większa niż 65 km; Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.2 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - Zadanie nr 2
LotLOT-0003
TitleZadanie nr 3 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie powiatu makowskiego w KPP w Makowie Mazowieckim, BSWP
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie powiatu makowskiego w KPP w Makowie Mazowieckim, BSWP . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.3 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 3 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 1-7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 3 (Maków Mazowiecki): od dnia 14.12.2026 r. przez 24 miesiące; UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa dla Zadanie nr 3 (Maków Mazowiecki): nie może być większa niż 40 km; Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.3 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier51/26 - zadanie nr 3
LotLOT-0004
TitleZadanie nr 4 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policjiw KPP w Pułtusku
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policjiw KPP w Pułtusku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.4 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 4 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 1-7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 4 (Pułtusk): od dnia 05.01.2027 r. przez 24 miesiące; UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa dla Zadanie nr 4 (Pułtusk): nie może być większa niż 45 km Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.4 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - zadanie nr 4
LotLOT-0005
TitleZadanie nr 5 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.5 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 5 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 1-7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 5 (Sierpc): od dnia 02.01.2027 r. przez 24 miesiące;. UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa dla Zadanie nr 5 (Sierpc): nie może być większa niż 45 km; Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.5 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - zadanie nr 5
LotLOT-0006
TitleZadanie nr 6 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie:
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.6 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 6 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 1-7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 6 (Wyszków): od dnia 13.12.2026 r. przez 24 miesiące UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa niż dla Zadanie nr 6 (Wyszków): nie może być większa niż 35 km; Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.6 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - zadanie nr 6
LotLOT-0007
TitleZadanie nr 7 - świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym szczepień ochronnych na rzecz policjantów, pracowników Policji oraz osób bezrobotnych odbywających staż, pełniących służbę/pracujących na terenie działania Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.7 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 1 - 7 - załączniku nr 2.1 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 7 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące od dnia dla Zadanie nr 7 (Żyrardów): od dnia 02.01.2027r. przez 24 miesiące; UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi: Odległość od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji wskazanej w Formularzu ofertowym (najkrótsza, liczona w km z proponowanych tras obliczana za pomocą strony internetowej www.google.pl/maps „wyznacz trasę samochodową” nie może być większa dla Zadanie nr 7 (Żyrardów): nie może być większa niż 30 km; Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.7 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26 - zadanie nr 7
LotLOT-0008
TitleZadanie nr 8 - świadczenia medyczne z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej i szczepień ochronnych dla policjantów i pracowników pełniących służbę/wykonujących pracę na terenie powiatu płockiego w KMP w Płocku, KWP zs. w Radomiu, CBŚP w Płocku i OPP w Płocku
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenia medyczne z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej i szczepień ochronnych dla policjantów i pracowników pełniących służbę/wykonujących pracę na terenie powiatu płockiego w KMP w Płocku, KWP zs. w Radomiu, CBŚP w Płocku i OPP w Płocku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: - załączniku nr 1.8 do SWZ – stanowiących Formularz ofertowy dla zadania nr 8 - załączniku nr 2.2 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy dla zadania 8 Zobowiązania wykonawcy 1. Usługi o których mowa w pkt 1 lit. a-f i pkt 2 umowy, wykonywane będą (codziennie) od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem soboty oraz dni ustawowo wolnych od pracy, w obiektach wskazanych w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do umowy). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do: a) prowadzenia dokumentacji medycznej, chronienia jej i udostępniania zgodnie z: ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781), ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 581), ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 437), rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej służby medycyny pracy, sposobu jej prowadzenia i przechowywania oraz wzorów stosowanych dokumentów (Dz. U. z 2010 r., Nr 149, poz. 1002); b) prowadzenia ewidencji wykonanych świadczeń zdrowotnych za każdy miesiąc, z uwzględnieniem rodzaju i liczby poszczególnych usług zrealizowanych dla każdego uprawnionego do świadczeń; c) protokolarnego przekazania podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego, dokumentacji medycznej, w przypadku rozwiązania umowy lub upływu terminu jej obowiązywania. Powyższe przekazanie dokonane zostanie w przypadku pisemnego wezwania Zamawiającego w terminie 14 dni licząc od daty wpływu wezwania; d) w przypadku wygaśnięcia umowy ze względy na termin jej obowiązywania Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego wystawienia faktury i przesłania jej wraz z dokumentacją, w terminie do 10 dni od dnia wykonania ostatniego badania/usługi. Wykonawca będzie realizował umowę przez 24 miesiące dla Zadanie nr 8 (powiat płocki): od dnia 14.12.2026 r. do dnia 04.09.2028 r., przy czym usługi z zakresu szczepień ochronnych zawarte w tabeli nr 2 Formularza ofertowego realizowane będą od dnia 25.12.2026 r. UWAGA W przypadku konieczności wcześniejszego/późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy niż w terminach wskazanych powyżej, strony przewidują możliwość zmiany dat początkowych realizacji usługi, przy zachowaniu 24 miesięcznego okresu obowiązywania, na co Wykonawca wyraża zgodę. Wcześniejszy termin realizacji usługi może być spowodowany koniecznością zachowania ciągłości realizacji badań/szczepień, w sytuacji wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w obowiązujących umowach, tak by zachowana została ciągłość realizacji usługi. Miejsce świadczenia usługi dla Zadanie nr 8 (powiat płocki): na terenie Płocka. Zamawiający dopuszcza by usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 1 realizowane były w innym miejscu niż usługi zawarte w Formularzu Ofertowym w tabeli nr 2, przy czym zachowany musi być warunek dot. odległości od miejsca świadczenia usługi do miejsca jednostki Policji na poszczególne zadania. Do oferty należy dołączyć: 12.1.Formularz ofertowy na zadanie na które wykonawca składa ofertę – załącznik nr 1.8 do SWZ 12.2.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 12.3.Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum). Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza wykonawca lub notariusz; 12.4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do reprezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). Oferta musi być złożona w formie elektronicznej, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Internal identifier52/26- zadanie nr 8