See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zużywalnych do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym– załącznik nr 1 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym do SWZ. Zamawiający dopuścił w postępowaniu składanie ofert częściowych (6 części). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
Internal identifier: ZP-PN/D/2026/08/17
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192500 Test tubes
Additional classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: cz. 1 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zużywalnych do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym– załącznik nr 1 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym do SWZ. Zamawiający dopuścił w postępowaniu składanie ofert częściowych (6 części). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę
Internal identifier: cz. 1 ZP-PN/D/2026/08/17
Options:
Description of the options: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp ustanowił opcję. Wykonawca w cenie oferty uwzględni również opcję. Zamawiający w okresie realizacji umowy może wykorzystać opcję, ale zobowiązuje się do zamówienia podstawowego w 50% wartości wskazanych w ofercie Wykonawcy specjalistycznych odczynników laboratoryjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia wyszczególnionego co do rodzaju w formularzu ofertowym a także ograniczenia przedmiotu umowy. Prawo opcji realizowane będzie na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: cz. 2 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Internal identifier: cz. 2 ZP-PN/D/2026/08/17
Lot: LOT-0003
Title: cz. 3 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Internal identifier: cz. 3 ZP-PN/D/2026/08/17
Lot: LOT-0004
Title: cz. 4 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Internal identifier: cz. 4 ZP-PN/D/2026/08/17
Lot: LOT-0005
Title: cz. 5 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Internal identifier: cz. 5 ZP-PN/D/2026/08/17
Lot: LOT-0006
Title: cz. 6 Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Internal identifier: cz. 6 ZP-PN/D/2026/08/17