See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: MRMP-C/P Nr. 26CP411 betreffende een raamovereenkomst voor de uitbesteding van geavanceerde opleidingen en certificeringen op digitaal gebied ten behoeve van het Cyber Command.
Description: Geavanceerde opleidingen en certificeringen op digitaal gebied ten behoeve van het Cyber Command.
Internal identifier: MRMP-C/P N°26CP411
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Geavanceerde Cyberbeveiliging - 1
Description: Zie bijlage C in het bestek
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Digitaal Forensisch Onderzoek en Incidentrespons - 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Inlichtingen over cyberbedreigingen - 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pentest - 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Cloudbeveiliging - 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Beveiliging van Industriële Controlesystemen - 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Offensieve Beveiliging - 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Cyberbeveiligingsbeheer - 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Cyber Governance - 9
Internal identifier: 9