2. Procedure
Procedure
Title: Zakup subskrypcji platformy i oprogramowania projektowego wraz z usługami wsparcia oraz rozwoju
Description: Przedmiotem Zamówienia jest: 1. aktywacja dla Spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. o.o. w formule EPS (Program dla Sektora Publicznego) na 36 miesięcy subskrypcji: - oprogramowania Bentley MicroStation, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - oprogramowania Bentley OpenRail, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - oprogramowania Bentley OpenRoads, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - dostarczenie wymaganych licencji Bentley Infrastructure Cloud Projectwise, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne; 2. świadczenie usług Utrzymania oraz Wsparcia Serwisowego w okresie obowiązywania umowy, opisane w rozdziale 6 OPZ; 3. dostęp do narzędzi i komponentów dostępnych w ramach programu EPS, pozostających w ofercie producenta jako narzędzia dodatkowe nieodpłatne do wykorzystania przez Zamawiającego bez ograniczeń w zakresie użytkowania. Prawo opcji: prace rozwojowe w wymiarze 600 roboczogodzin, obejmujące m.in. konfigurację, dostosowanie, optymalizację oraz rozwój środowiska systemowego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonych w OPZ.
Internal identifier: FZA.2510.27.2026/KNI/58
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem Zamówienia jest: 1. aktywacja dla Spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. o.o. w formule EPS (Program dla Sektora Publicznego) na 36 miesięcy subskrypcji: - oprogramowania Bentley MicroStation, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - oprogramowania Bentley OpenRail, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - oprogramowania Bentley OpenRoads, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne, - dostarczenie wymaganych licencji Bentley Infrastructure Cloud Projectwise, wraz ze wsparciem lub oprogramowanie równoważne; 2. świadczenie usług Utrzymania oraz Wsparcia Serwisowego w okresie obowiązywania umowy, opisane w rozdziale 6 OPZ; 3. dostęp do narzędzi i komponentów dostępnych w ramach programu EPS, pozostających w ofercie producenta jako narzędzia dodatkowe nieodpłatne do wykorzystania przez Zamawiającego bez ograniczeń w zakresie użytkowania.
Options:
Description of the options: prace rozwojowe w wymiarze 600 roboczogodzin, obejmujące m.in. konfigurację, dostosowanie, optymalizację oraz rozwój środowiska systemowego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonych w OPZ