644233-2026 - Competition
Poland – Facilities management services for computer systems development – Modernizacja systemów związanych z realizacją zadań z zakresu ochrony środowiska wraz z implementacją API i udostępnieniem danych.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleModernizacja systemów związanych z realizacją zadań z zakresu ochrony środowiska wraz z implementacją API i udostępnieniem danych.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: 1) modernizacja systemów związanych z realizacją zadań z zakresu ochrony przyrody i środowiska; 2) implementacja i udostępnienie interfejsów API dla Systemów Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska wraz z integracją z portalem "dane.gov.pl", w celu publikacji danych; 3) przeprowadzenie szkoleń dla wskazanych pracowników Zamawiającego oraz wykonania dokumentacji powykonawczej. Opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne stanowią załącznik nr 1 oraz 2 do Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Internal identifierBDG-ZZP.082.23.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72514200 Facilities management services for computer systems development
Additional classification (cpv): 72212610 Database software development services, 72320000 Database services, 72312000 Data entry services, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72268000 Software supply services, 72262000 Software development services, 72330000 Content or data standardization and classification services, 72254000 Software testing, 80500000 Training services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: 1) modernizacja systemów związanych z realizacją zadań z zakresu ochrony przyrody i środowiska; 2) implementacja i udostępnienie interfejsów API dla Systemów Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska wraz z integracją z portalem "dane.gov.pl", w celu publikacji danych; 3) przeprowadzenie szkoleń dla wskazanych pracowników Zamawiającego oraz wykonania dokumentacji powykonawczej. Opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne stanowią załącznik nr 1 oraz 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.