644258-2026 - Competition
Poland – Specialist vehicles – „Dostawa 5 szt. lekkich samochodów operacyjnych (SLOp) na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej woj. śląskiego”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Dostawa 5 szt. lekkich samochodów operacyjnych (SLOp) na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej woj. śląskiego”
DescriptionSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1a,1b,1c,1d do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Internal identifierWL.2370.15.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa 2 szt. lekkich samochodów operacyjnych (SLOp) na potrzeby KM PSP Dąbrowa Górnicza i KM PSP Częstochowa
DescriptionSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Internal identifierWL.2370.15.2026 dla części 1
Quantity2 pieces
LotLOT-0002
TitleDostawa 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego (SLOp) na potrzeby KP PSP Żywiec
DescriptionSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Internal identifierWL.2370.15.2026 dla części 2
Quantity1 piece
LotLOT-0003
TitleDostawa 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego (SLOp) na potrzeby KP PSP Mikołów
DescriptionSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1c do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Internal identifierWL.2370.15.2026 dla części 3
LotLOT-0004
TitleDostawa 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego (SLOp) na potrzeby KW PSP Katowice
DescriptionSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1d do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Internal identifierWL.2370.15.2026 dla części 4