See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Náplasti a fixace
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek náplastí a fixací po dobu 2 let.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141112 Plasters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Náplast s polštářkem z netkaného textilu, sterilní
Description: Náplast s polštářkem z netkaného textilu, sterilní
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0008
Title: Obvaz foliový transparentní v roli, nesterilní
Description: Obvaz foliový transparentní v roli, nesterilní
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0007
Title: Náplast cívková fixační z transparentní folie
Description: Náplast cívková fixační z transparentní folie
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0006
Title: Náplast cívková fixační z papíru
Description: Náplast cívková fixační z papíru
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0005
Title: Náplast cívková fixační z umělého hedvábí
Description: Náplast cívková fixační z umělého hedvábí
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0004
Title: Náplast cívková fixační z bílého netkaného textilu
Description: Náplast cívková fixační z bílého netkaného textilu
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0003
Title: Náplast poinjekční, sterilní
Description: Náplast poinjekční, sterilní
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0009
Title: Náplast foliová transparentní samolepící, sterilní
Description: Náplast foliová transparentní samolepící, sterilní
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0002
Title: Náplast fixační z netkaného textilu, celoplošná fixace
Description: Náplast fixační z netkaného textilu, celoplošná fixace
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0011
Title: Fixace i. v. kanyl s možností kontroly vpichu, sterilní
Description: Fixace i. v. kanyl s možností kontroly vpichu, sterilní
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0010
Title: Náplasťové proužky na stažení rány, sterilní
Description: Náplasťové proužky na stažení rány, sterilní
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0013
Title: Fixace I.V. kanyl antibakteriální, transparentní krytí, textilní
Description: Fixace I.V. kanyl antibakteriální, transparentní krytí, textilní
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0012
Title: Fixace i. v. kanyl z netkané textilie, sterilní
Description: Fixace i. v. kanyl z netkané textilie, sterilní
Internal identifier: 12