2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 roku.
Description: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ - folder zip i zestawienie cenowe załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: 69/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15894300 Prepared dishes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywna dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2027 r.
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ opis przedmiotu zamówienia - folder zip i zestawieniem cenowym załącznik nr 3 do SWZ
Options:
Description of the options: Opis opcji zawiera załącznik nr 3 do SWZ zestawienie cenowe. Zamówienie opcjonalne jest tożsame z zamówieniem podstawowym.