644378-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – Naprawa rewizyjna zestawów kołowych w elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN63B, typu 36WEdb wraz z wymianą kół monoblokowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Naprawa rewizyjna zestawów kołowych w elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN63B, typu 36WEdb wraz z wymianą kół monoblokowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi naprawy rewizyjnej zestawów kołowych w elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN63B, typu 36WEdb wraz z wymianą kół monoblokowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ oraz we Wzorze Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Internal identifier: Rz.240.3734.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z Opcji zgodnie z § 2a Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), celem wykonania prac niezbędnych do przywrócenia Pojazdu do pełnej sprawności technicznej. Konieczność wykonania tych prac musi być zatwierdzona przez Komisarza Odbiorczego.