644444-2026 - Competition
Poland – Street-cleaning and sweeping services – Oczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - 7 części.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - 7 części.
Description1. Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - 7 części w Rejonach: I, II, III, IV, V, VI i VII. Szczegółowy zakres Rejonów określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 2.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 2.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 2.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 2.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 2.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 2.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 2.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 2.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 2.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 2.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 2.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 2.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 2.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 2.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 2.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 2.3.5. wykonywanie oprysków. 2.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 2.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 2.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 2.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 2.4.4. praca 3-osobowej brygady; 2.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 2.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 3. Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifierDZ-P.231.1.37.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90910000 Cleaning services, 90511000 Refuse collection services, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 1 (Rejon I)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2.Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu I stanowią: granica miasta – al. Spółdzielczości Pracy – ul. Unicka – ul. Podzamcze – ul. Lwowska – al. Tysiąclecia – al. Solidarności – ul. Ducha – ul. Poligonowa – ul. Bohaterów Września – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: al. Solidarności – al. Tysiąclecia – ul. Ducha – ul. Poligonowa – ul. Bohaterów Września. W skład rejonu nie wchodzą ulice: – al. Spółdzielczości Pracy – ul. Unicka – ul. Podzamcze – ul. Lwowska. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 2 (Rejon II)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2.Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu II stanowią: granica miasta – ul. Metalurgiczna – ul. Mełgiewska – al. Tysiąclecia – ul. Lwowska – ul. Podzamcze – ul. Unicka – al. Spółdzielczości Pracy – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: ul. Metalurgiczna – ul. Mełgiewska – ul. Lwowska – ul. Podzamcze – ul. Unicka – al. Spółdzielczości Pracy. W skład rejonu nie wchodzą ulice: rondo Turystyczna/Mełgiewska z estakadą – al. Tysiąclecia z rondem przy zamku. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 2
LotLOT-0003
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 3 (Rejon III)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2. Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu III stanowią: granica miasta – ul. Abramowicka – ul. Kunickiego – ul. 1-go Maja – ul. Unii Lubelskiej – al. Tysiąclecia – ul. Mełgiewskiej do ronda z ul. Turystyczną – ul. Mełgiewska – ul. Metalurgiczna – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: al. Tysiąclecia – odcinek ul. Mełgiewskiej do ronda z ul. Turystyczną, razem z rondami. W skład rejonu nie wchodzą ulice: ul. Abramowicka – ul. Kunickiego – ul. 1-go Maja – al. Unii Lubelskiej – ul. Mełgiewska – ul. Metalurgiczna – ul. Klonowica – ul. Szymanowica. . Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 4 (Rejon IV)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2.Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu IV stanowią: granica miasta – linia kolejowa Warszawa – Lublin, ul. Nadbystrzycka – rzeka Bystrzyca – ul. Stadionowa – ul. Lubelskiego Lipca 80 – Plac Bychawski – ul. 1-go Maja – ul. Kunickiego – ul. Abramowicka – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: odcinek ul. Nadbystrzyckiej od wiaduktu kolejowego do ronda z ul. Jana Pawła II – odcinek ul. Lubelskiego Lipca 80 od Krochmalnej do Placu Bychawskiego – Plac Bychawski – ul. 1-go Maja – ul. Kunickiego – ul. Abramowicka – ul. Klonowica – ul. Szymanowica – oraz ścieżka rowerowa wraz z drogą dla pieszych wzdłuż rzeki Bystrzycy na odcinku od ul. Muzycznej do ul. Krochmalnej wraz z sięgaczem obok ogródków działkowych do ul. Nadbystrzyckiej. W skład rejonu nie wchodzą ulice: rondo ul. Jana Pawła II/ul. Nadbystrzycka, ul. Stadionowa. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 4
LotLOT-0005
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 5 (Rejon V)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2.Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu V stanowią: granica miasta – al. Kraśnicka – ul. Głęboka – ul. Muzyczna – rzeka Bystrzyca – rondo ul. Jana Pawła II/ ul. Nadbystrzycka – ul. Nadbystrzycka – linia kolejowa Warszawa – Lublin – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: rondo ul. Jana Pawła II/ul. Nadbystrzycka. W skład rejonu nie wchodzą ulice: al. Kraśnicka – ul. Gęsia na odcinku od al. Kraśnickiej do ul. Kaczej, wraz z pętlą autobusową „Węglin-Wróbla” – ul. Pielęgniarek – ul. Głęboka – ul. Wiercińskiego – ul. Muzyczna – odcinek ul. Nadbystrzyckiej od ronda z Jana Pawła II do wiaduktu kolejowego – oraz ścieżka rowerowa wraz z drogą dla pieszych wzdłuż rzeki Bystrzycy na odcinku od ul. Muzycznej do ul. Krochmalnej wraz z sięgaczem obok ogródków działkowych do ul. Nadbystrzyckiej. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 5
LotLOT-0006
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 6 (Rejon VI)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2.Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu VI stanowią: granica miasta – ul. Bohaterów Września – ul. Poligonowa – ul. Ducha – ul. Sikorskiego – al. Kraśnicka – granica miasta. W skład rejonu wchodzą ulice: – ul. Sikorskiego – al. Kraśnicka – ul. Pielęgniarek – ul. Wróbla na odcinku od al. Kraśnickiej do ul. Kaczej, wraz z pętlą autobusową „Węglin-Wróbla”. W skład rejonu nie wchodzą ulice: ul. Bohaterów Września – ul. Poligonowa – ul. Ducha – al. Solidarności. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 6
LotLOT-0007
TitleOczyszczanie i zimowe utrzymane dróg na terenie miasta Lublin - Część 7 (Rejon VII)
Description1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. Zimowe utrzymanie, na które składa się: 1.1.1. odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni ulic; 1.1.2. odśnieżanie i uszarstnianie nawierzchni dróg dla pieszych i ścieżek rowerowych; 1.1.3. odśnieżanie i uszarstnianie schodów, kładek dla pieszych, przejść dla pieszych wraz dojściami do przejść i azylami oraz parkingów; 1.1.4. załadunek i wywóz śniegu; 1.1.5. ustawienie skrzyń na materiały uszarstniające i ich obsługa w sezonie zimowym. 1.2. Pozimowe oczyszczanie, na które składa się: 1.2.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.2.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.2.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności. 1.3. Letnie oczyszczanie, na które składa się: 1.3.1. oczyszczanie jezdni z wszelkich zanieczyszczeń wraz z roślinnością na styku nawierzchni i krawężnika; 1.3.2. oczyszczanie opasek przykrawężnikowych, krawężników, obrzeży, cieków odwodnieniowych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.3. oczyszczanie dróg dla pieszych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, utwardzonych wysp dzielących jezdnie, wysp kierunkowych, utwardzonych pasów dzielących jezdnie, azyli oraz innych elementów ulic o przekroju ulicznym z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.4. oczyszczanie powierzchni parkingów, schodów i kładek dla pieszych z wszelkich zanieczyszczeń i roślinności; 1.3.5. wykonywanie oprysków. 1.4. Pozostałe czynności, na które składają się: 1.4.1. prace interwencyjne: a) usuwanie i wywożenie zanieczyszczeń lub przeszkód (np. gałęzie, materiały sypkie, mieszanki betonowe, zgubiony załadunek, itp.) z powierzchni objętych umową; b) usuwanie i neutralizacja plam olejów, płynów eksploatacyjnych i innych substancji 1.4.2. oczyszczanie nieużytkowanych pojazdów (wraków); 1.4.3. przycinanie i usuwanie roślinności ograniczającej bezpieczeństwo ruchu drogowego; 1.4.4. praca 3-osobowej brygady; 1.4.5. usuwanie innych obiektów (np. banerów), dla których nie wydano zezwolenia na umieszczenie w pasie drogowym; 1.4.6. udostępnienie pojazdu z kierowcą na potrzeby Zamawiającego związane z realizacją umowy (10 razy w miesiącu po 2 godziny). 2. Szczegółowy zakres prac określają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3.Granice Rejonu VII stanowią: ul. Sikorskiego – al. Solidarności – Al. Tysiąclecia – al. Unii Lubelskiej – ul. 1-go Maja – Plac Bychawski – ul. Lubelskiego Lipca 80 – ul. Stadionowa – ul. Muzyczna – ul. Głęboka – al. Kraśnicka. W skład rejonu wchodzą ulice: ul. Unii Lubelskiej – ul. Lubelskiego Lipca 80 odcinek od al. Zygmuntowskich do al. Piłsudskiego – ul. Stadionowa – ul. Muzyczna – ul. Głęboka. W skład rejonu nie wchodzą ulice: Sikorskiego – al. Solidarności – al. Tysiąclecia – Plac Bychawski – ul. 1-go Maja – odcinek ul. Lubelskiego Lipca 80 od Cukrowniczej do Placu Bychawskiego. Szczegółowy zakres Rejonu określa zał. nr 1a do SWZ – granice rejonów oraz zał. nr 1b do SWZ – graficzne przedstawienie granic rejonów.
Internal identifierCzęść 7