2. Procedure
Procedure
Title: Monitoring gatunków roślin z uwzględnieniem specjalnych obszarów ochrony siedlisk Natura 2000 w latach 2026-2028
Description: Przedmiotem zamówienia jest Monitoring gatunków roślin z uwzględnieniem specjalnych obszarów ochrony siedlisk Natura 2000 w latach 2026-2028 Zamówienie obejmuje: - wykonanie monitoringu stanu ochrony 29 gatunków roślin na ok. 411 stanowiskach monitoringowych w latach 2026-2028 - opracowanie sprawozdań z monitoringu gatunków roślin - opracowanie i publikację Biuletynu Monitoringu Przyrody zawierającego podsumowanie Raportu z art. 17 dyrektywy siedliskowej dla Komisji Europejskiej za lata 2019-2024 - opracowanie wersji cyfrowej Biuletynu Monitoringu Przyrody z wynikami monitoringu roślin z lat 2026-2028
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.77.2026.ESJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90711500 Environmental monitoring other than for construction
5. Lot
Lot: LOT-0001