644492-2026 - Competition
Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering gemeente Hollands Kroon
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleBrandverzekering gemeente Hollands Kroon
DescriptionDe opdracht betreft een aanbesteding voor een brandverzekering van de gebouwen en inhoud van objecten van gemeente Hollands Kroon. Brandverzekering voor ca. 59 panden.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleBrandverzekering 2027-2033
DescriptionDe opdracht betreft een aanbesteding voor een brandverzekering van de gebouwen en inhoud van objecten van gemeente Hollands Kroon. Brandverzekering
Internal identifier1
Options
Description of the optionsDe initiële contractstermijn bedraagt 36 maanden tot 01-01-2030. Nadien is er sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid van 36 maanden, tenzij één van de partijen gebruik maakt van haar opzegrecht.