2. Procedure
Procedure
Title: Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis” realizowany przez: 1) dostawę licencji bezterminowej (rozszerzającej licencję bazową); 2) subskrypcję producenta dla wszystkich komponentów Systemu; 3) świadczenie serwisu oprogramowania; 4) wsparcie merytoryczne dla użytkowanego Systemu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001