644525-2026 - Competition
Poland – Public-service buses – Dostawa 20 sztuk zeroemisyjnych autobusów komunikacji miejskiej, przegubowych, zasilanych energią elektryczną
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa 20 sztuk zeroemisyjnych autobusów komunikacji miejskiej, przegubowych, zasilanych energią elektryczną
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie i dostarczenie fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich zasilanych energią elektryczną wraz z dedykowanymi fabrycznie nowymi urządzaniami ładującymi spełniającymi wymagania techniczne określone w SWZ (specyfikacji warunków zamówienia). Zamówienie obejmuje dostawę 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów przegubowych wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją i przeprowadzeniem szkoleń na warunkach określonych w Dokumentach zamówienia oraz dostawę 20 sztuk fabrycznie nowych, dedykowanych do każdego autobusu przegubowego, urządzeń ładujących (ładowarek).
Internal identifierLP.281.44.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 34121400 Low-floor buses, 34144910 Electric buses
5. Lot
LotLOT-0001
Descriptiondostawa 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów przegubowych wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją i przeprowadzeniem szkoleń na warunkach określonych w Dokumentach zamówienia oraz dostawa 20 sztuk fabrycznie nowych, dedykowanych do każdego autobusu przegubowego, urządzeń ładujących (ładowarek)