2. Procedure
Procedure
Title: Zakup specjalistycznych pojazdów i wyposażenia na potrzeby realizacji zadań z zakresu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej dla Gminy Tworóg ”
Description: 4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje “Zakup specjalistycznych pojazdów i wyposażenia na potrzeby realizacji zadań z zakresu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej dla Gminy Tworóg” w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, z podziałem 5 na części. 4.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1. CZĘŚĆ 1: Zakup i dostawa dwóch kompletów - namiotu pneumatycznego na stelażu gumowym wraz z pełnym wyposażeniem. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2a do SWZ. 2. CZĘŚĆ 2: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2b do SWZ. 3. CZĘŚĆ 3: Zakup i dostawa pojazdu UTV z wyposażeniem. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2c do SWZ. 4. CZĘŚĆ 4: Zakup i dostawa koparki gąsienicowej. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2d do SWZ. 5. CZĘŚĆ 5: Zakup i dostawa ciągnika rolniczego z ładowaczem i przyczepą. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2e do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach OPZ - odpowiednio dla danej części nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ, dalej zwanymi 2a do 2e do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego sprzętu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup i dostawa dwóch kompleksów - namiotu pneumatycznego na stelażu gumowym wraz z pełnym wyposażeniem
Description: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA DWÓCH KOMPLETÓW: namiotu pneumatycznego na stelażu gumowym wraz z pełnym wyposażeniem tj. każdy namiot (komplet) musi zawierać: - pompę, - nagrzewnicę olejową z wyposażeniem, - łóżka - 10szt, - stolik - 1 szt, - krzesła - 10 szt, - koce polowe - 10szt, - śpiwory - 10 szt, - lampy oświetleniowe - 2 szt.
Main classification (cpv): 39522530 Tents
Lot: LOT-0002
Title: 2. CZĘŚĆ 2: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2b do SWZ
Description: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA MOBILNEJ STACJI UZDATNIANIA WODY (1 SZTUKA): Wielostopniowy system filtracji: technologia membranowa, filtracja węglowa oraz ultrafitracyjnej UVC. Wydajność: do 600 litrów na godzinę Zasilanie: akumulator 60 Ah 12 V DC oraz zewnętrzne 230 V / 50 Hz Czas pracy na akumulatorze: do 4 godzin Technologia oczyszczania: membranowa, ultrafiltracja, promieniowanie UVC Masa netto: 56 kg (z wodą: 67 kg) - urządzenie fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne i gotowe do użytkowania; - urządzenie przeznaczone do awaryjnego uzdatniania wody do jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi; - możliwość pobierania i uzdatniania wody ze źródeł powierzchniowych (w szczególności rzek, stawów i zbiorników wodnych) oraz z sieci wodociągowej lub innych źródeł słodkiej wody wymagającej oczyszczenia; - jakość wody po procesie uzdatniania musi spełniać wymagania obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi; - wszystkie elementy instalacji mające kontakt z wodą uzdatnioną przeznaczoną do spożycia wykonane z materiałów odpowiednich do kontaktu z wodą pitną (posiadające odpowiednie atesty/deklaracje, lub równoważne); - wyposażona w pompę lub zespół pomp umożliwiający pobór wody z jej źródła i jej przepływ przez układ uzdatniania; - wyposażona w komplet przewodów/ węży, niezbędnych do poboru wody surowej oraz odprowadzania wody uzdatnionej; - przewody zakończone szybkozłączami lub innym systemem, umożliwiającym szybkie przygotowanie stacji do pracy; - wyposażona w manometry, wskaźniki lub inne rozwiązania umożliwiające kontrolę podstawowych parametrów systemu; - elementy filtracyjne i materiały eksploatacyjne wymienne, bez konieczności wykonywania trwałych zmian konstrukcyjnych urządzenia; - konstrukcja mobilna, umożliwiająca szybki transport urządzenia w miejsce prowadzenia działań;
Main classification (cpv): 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
Additional classification (cpv): 42912000 Liquid filtering or purifying machinery and apparatus, 42912330 Water-purifying apparatus
Lot: LOT-0003
Title: 3. CZĘŚĆ 3: Zakup i dostawa pojazdu UTV z wyposażeniem. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2c do SWZ.
Description: Wymagania dla pojazdu wielozadaniowego typu UTV Pojazd musi spełniać wszystkie wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą „Prawo o ruchu drogowym” z dnia 20 czerwca 1997 r. wraz ze wszystkimi jej nowelizacjami. Posiadać dokumenty umożliwiające jego rejestrację jako pojazd specjalny i instrukcję obsługi w języku polskim. Oznakowanie pojazdu zgodne z Zarządzeniem Nr 1 Komendanta Głównego PSP z dnia 24 stycznia 2020 r., w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP (Dz. Urz. KG PSP 2020.3 z późn. zm.) z uwzględnieniem zarządzenia nr 3 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 9 marca 2021 r. (Dz. Urz. KG PSP 2021.4). Na karoserii po obu stronach napis STRAŻ. Dane dotyczące oznaczenia zostaną przekazane w trakcie realizacji zamówienia. Pojazd fabrycznie nowy – rok produkcji minimum 2026. Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji typu T1B Liczba miejsc do siedzenia - 6 z kierowcą wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Podstawowe parametry napędu/podwozia/nadwozia pojazdu wielozadaniowego typu UTV. Wszystkie wymagania ujęte w OPZ.
Lot: LOT-0004
Title: 4. CZĘŚĆ 4: Zakup i dostawa koparki gąsienicowej. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2d do SWZ.
Description: Specyfikacja – koparka jednonaczyniowa o masie operacyjnej 8-12 ton na gąsienicach Masa własna: od 8.000 do 12.000 kg, - Silnik wysokoprężny (diesel) chłodzony cieczą z automatycznie działającym wstecznym biegiem wentylatora chłodnicy, - Moc silnika: od 60 do 75 KM, - Zbiornik paliwa o pojemności co najmniej 100 litrów z zamykanym na klucz wlewem wyposażony w elektryczną pompę do uzupełniania paliwa z funkcją auto-stop, - Głębokość kopania: co najmniej 4600 mm (od poziomu gruntu dla maszyny wypoziomowanej na gruncie), - Podwójnie łamane ramię koparki, z zasięgiem na poziomie gruntu co najmniej 7900 mm (od osi obrotu kabiny), - Lemiesz przedni stalowy unoszony na wysokość min. 420 mm ponad poziom gruntu i obniżany na głębokość min. 420 mm poniżej poziomu gruntu, - Układ jezdny: gąsienice gumowe o szerokości co najmniej 450 mm oraz automatyczny dwubiegowy (dwuzakresowy) system jazdy, - Szerokość całkowita maszyny od 2300 do 2350 mm, - Kabina ogrzewana, klimatyzowana, mieszcząca się w obrysie gąsienic przy obrocie o 360º, z otwieraną lub uchylaną przednią szybą, zamykana na klucz, posiadająca możliwość jej uchylania w celu dostępu serwisowego do elementów hydrauliki i silnika, - Dwa komplety kluczy, - Oświetlenie zewnętrzne: co najmniej 2 reflektory na kabinie i 1 na wysięgniku, co najmniej 1 lampa ostrzegawcza (błyskowa), - Siedzenie amortyzowane, regulowane w zależności od wagi operatora wyposażone w pas bezpieczeństwa oraz podłokietniki, - Instalacja elektryczna 12 V, co najmniej 1 gniazdo zapalniczki, instalacja radiowa wraz z radiem i co najmniej 1 głośnikiem, - Fabryczny system telemetryczny do monitorowania funkcji koparki t.j.: lokalizacja, zużycie paliwa, usterki/awarie umożliwiający dostęp dla użytkownika, - Układ hydrauliczny zasilany pompą wielotłokową i pompą zębatą, - Joistiki z elektroproporcjonalnym sterowaniem osprzętem, - Dwie pary niezależnych linii hydraulicznych do podłączenia osprzętu, - Szybkozłącze z hydraulicznym systemem szybkiej wymiany narzędzi - Łyżki: szer. 40 cm – 1 szt., 80 cm – 1 szt., 150 cm uchylna hydraulicznie – 1 szt. (z dopuszczalną odchyłką wymiarów +/- 3 cm) - Maszyna nowa (dopuszczalny przebieg do 10 mtg, rok produkcji 2026), - Pochodzenie maszyny z kraju UE - Bezpłatny serwis gwarancyjny w zakresie wynikającym z karty gwarancyjnej oraz w zadeklarowanym okresie gwarancji, - Zakres zamówienia:1 sztuka - Okres gwarancji: co najmniej 2 lata lub 2.000 mtg,
Main classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels
Lot: LOT-0005
Title: 5. CZĘŚĆ 5: Zakup i dostawa ciągnika rolniczego z ładowaczem i przyczepą. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2e do SWZ.
Description: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Z ŁADOWACZEM I PRZYCZEPĄ (1 SZTUKA). Specyfikacja: ciągnik rolniczy o mocy 90-115 KM wyposażony w TUZ tylny i przedni, ładowacz czołowy z szybkosprzęgiem wraz z przyczepą o ładowności co najmniej 10 ton. 1. Ciągnik rolniczy - moc maksymalna od 90 do 115 KM, wg ISO, - silnik wysokoprężny (diesel) 4 do 6 cyl.,pojemność silnika co najmniej 4.000 cm3, 4 zawory na cylinder, - ogrzewanie kabiny + klimatyzacja, - regulowana kolumna kierownicy w 2 płaszczyznach, - skrzynia 16/16 + rewers elektrohydrauliczny, - amortyzowana kabina, - funkcja sprzęgła w hamulcu, - ogumienie przód 440/65R28, ogumienie tył 540/65R38, - błotniki przednie skrętne, - fotel operatora pneumatyczny + siedzenie pasażera, - zaczep górny automatyczny, - zaczep dolna belka, - końcówki hakowe TUZ-em, kat.II, - udźwig podnośnika co najmniej 4 000 kg, tylny WOM - 540/540E/1000 obr./min, - 3 pary wyjść hydraulicznych z tyłu, - 2 światła ostrzegawcze "koguty" (dopuszcza się belki ostrzegawcze), - oświetlenie robocze LED 2 tylne oraz 2 przednie, - światła drogowe na poręczy, - radio + głośniki, - elektryczny wyłącznik prądu, - hamulce pneumatyczne dwuobwodowe, - ładowacz czołowy o udźwigu co najmniej 2.000 kg, wysokość podnoszenia co najmniej 400 cm z amortyzacją i szybkosprzęgiem hydrauliki, obsługiwany elektrycznym Joistickiem ciągnika, - przedni TUZ o udźwigu co najmniej 2.000 kg + przednia para wyjść hydraulicznych - maszyna fabrycznie nowa, rok produkcji nie starszy niż 2026, wcześniej nierejestrowana, - pochodzenie maszyny z kraju UE, - minimalny okres gwarancji 12 miesięcy, - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostępny w formie stacjonarnej w odległości do 30 km od siedziby Zamawiającego oraz w formie mobilnej dostępny 7 dni w tygodniu z gwarantowanym czasem dojazdu do 12 godzin, - pojazd gotowy do rejestracji z niezbędnymi dokumentami, 2. Przyczepa - ładowność co najmniej 14.000 kg, - długość platformy co najmniej 600 cm, - szerokość załadunkowa platformy co najmniej 240 cm, - liczba osi – 2, - zawieszenie – resory, - platforma wyposażona w uchwyty do mocowania ładunku, - platforma wyposażona w najazdy o nośności odpowiedniej do ładowności przyczepy, - dyszel sztywny przystosowany do zaczepu tylnego ciągnika, - instalacja hamulcowa pneumatyczna, - postojowy hamulec ręczny, - instalacja elektryczna 12 V z oświetleniem LED, - 2 kliny do kół, - przyczepa fabrycznie nowa, rok produkcji nie starszy niż 2025, wcześniej - nierejestrowana, - pochodzenie przyczepy z kraju UE, - minimalny okres gwarancji 12 miesięcy, - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostępny w formie stacjonarnej w odległości do 30 km od siedziby Zamawiającego oraz w formie mobilnej dostępny 7 dni w tygodniu z gwarantowanym czasem dojazdu do 12 godzin, - przyczepa gotowa do rejestracji z niezbędnymi dokumentami,
Main classification (cpv): 16700000 Tractors