2. Procedure
Procedure
Title: Dzierżawa 4 szt. kombajnów chodnikowych, w tym jeden w opcji, o mocy organu urabiającego 150 kW +/- 5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK Piast-Ziemowit z podziałem na zadania
Description: Dzierżawa 4 szt. kombajnów chodnikowych, w tym jeden w opcji, o mocy organu urabiającego 150 kW +/- 5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK Piast-Ziemowit z podziałem na zadania
Internal identifier: 432600822
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43000000 Machinery for mining, quarrying, construction equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Description: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Internal identifier: 432600822 - Zadanie nr 1
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 2: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Description: Zadanie nr 2: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Internal identifier: 432600822 - Zadanie nr 2
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 3: Dzierżawa 2 kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Description: Zadanie nr 3: Dzierżawa 2 kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 150 kW+/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy
Internal identifier: 432600822 - Zadanie nr 3
Options:
Description of the options: 730