644614-2026 - Competition
Lithuania – Pipette tips – Pipečių antgaliai, mėgintuvėliai ir kitos laboratorinės priemonės (11754)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePipečių antgaliai, mėgintuvėliai ir kitos laboratorinės priemonės (11754)
DescriptionReikalavimai prekėms nustatyti pirkimo dokumentuose
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38437110 Pipette tips
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes, 33793000 Laboratory glassware, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. 1,5 ml talpos mėgintuvėliai be dangtelio
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title2. 1,5 ml talpos mėgintuvėliai su dangteliu
Internal identifier2
LotLOT-0003
Title3. Antgaliai vienkanalėms mikropipetėms Rainin Pipet-Lite
Internal identifier3
LotLOT-0004
Title4. Antgaliai tinkami Eppendorf, Biohit, Gilson pipetėms
Internal identifier4
LotLOT-0005
Title5. 5 ml talpos mėgintuvėliai su dangteliu. Dangtelyje integruotas filtras
Internal identifier5
LotLOT-0006
Title6. 500 ml talpos indas filtravimui
Internal identifier6
LotLOT-0007
Title7. Filtriniai įdėklai 50 ml Falcon tipo mėgintuvėliams
Internal identifier7